0
0
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Fujifilm Instax Mini 12

Сортування:
Sale
-8 %
New
Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Blossom Pink (16806107)
Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Blossom Pink (16806107) Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Blossom Pink (16806107) Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Blossom Pink (16806107) Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Blossom Pink (16806107) Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Blossom Pink (16806107)
Код: 66137
В наявності
4 769 грн. 4 399 грн.
Гарантія: 12 місяців
Колір: Рожевий
Комплектація: Фотокамера, ремінець на зап’ястя, інструкція. Плівка й батареї купуються окремо
Матеріал корпусу: Пластик
Розмір знімка, мм: 86 × 54 (зображення 62 × 46)
Спалах: Вбудований, спрацьовує завжди, автоматичне регулювання; дальність 0.3–2.2 м, перезарядка до 7 с
Тип плівки: Fujifilm Instax Mini
Час проявлення: Близько 90 секунд
Автовимкнення: Через 5 хвилин без дій
Керування експозицією: Автоматичне, Lv 5.0–14.5 (ISO 800)
Акумулятор: Дві лужні батареї розміру AA (LR6) (не входять до комплекту)
Вага, г: 306
Видошукач: Реального зображення, 0.37×, з міткою кадру та компенсацією паралаксу
Виробник: Fujifilm
Витримка: 1/2 – 1/250 с, програмна електронна, повільна синхронізація
Додатково: Режим макро 0.3–0.5 м, дзеркальце для селфі, лічильник кадрів, автовимкнення через 5 хвилин
Об’єктив: f = 60 мм, 1:12.7, два елементи у двох групах
Розміри, мм: 104 × 66.6 × 122
Sale
-8 %
New
Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Clay White (16806121)
Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Clay White (16806121) Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Clay White (16806121) Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Clay White (16806121) Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Clay White (16806121) Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Clay White (16806121)
Код: 66141
В наявності
4 769 грн. 4 399 грн.
Гарантія: 12 місяців
Колір: Білий
Комплектація: Фотокамера, ремінець на зап’ястя, інструкція. Плівка й батареї купуються окремо
Матеріал корпусу: Пластик
Розмір знімка, мм: 86 × 54 (зображення 62 × 46)
Спалах: Вбудований, спрацьовує завжди, автоматичне регулювання; дальність 0.3–2.2 м, перезарядка до 7 с
Тип плівки: Fujifilm Instax Mini
Час проявлення: Близько 90 секунд
Автовимкнення: Через 5 хвилин без дій
Керування експозицією: Автоматичне, Lv 5.0–14.5 (ISO 800)
Акумулятор: Дві лужні батареї розміру AA (LR6) (не входять до комплекту)
Вага, г: 306
Видошукач: Реального зображення, 0.37×, з міткою кадру та компенсацією паралаксу
Виробник: Fujifilm
Витримка: 1/2 – 1/250 с, програмна електронна, повільна синхронізація
Додатково: Режим макро 0.3–0.5 м, дзеркальце для селфі, лічильник кадрів, автовимкнення через 5 хвилин
Об’єктив: f = 60 мм, 1:12.7, два елементи у двох групах
Розміри, мм: 104 × 66.6 × 122
Sale
-8 %
New
Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Lilac Purple (16806133)
Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Lilac Purple (16806133) Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Lilac Purple (16806133) Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Lilac Purple (16806133) Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Lilac Purple (16806133) Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Lilac Purple (16806133)
Код: 66138
В наявності
4 769 грн. 4 399 грн.
Гарантія: 12 місяців
Колір: Бузковий
Комплектація: Фотокамера, ремінець на зап’ястя, інструкція. Плівка й батареї купуються окремо
Матеріал корпусу: Пластик
Розмір знімка, мм: 86 × 54 (зображення 62 × 46)
Спалах: Вбудований, спрацьовує завжди, автоматичне регулювання; дальність 0.3–2.2 м, перезарядка до 7 с
Тип плівки: Fujifilm Instax Mini
Час проявлення: Близько 90 секунд
Автовимкнення: Через 5 хвилин без дій
Керування експозицією: Автоматичне, Lv 5.0–14.5 (ISO 800)
Акумулятор: Дві лужні батареї розміру AA (LR6) (не входять до комплекту)
Вага, г: 306
Видошукач: Реального зображення, 0.37×, з міткою кадру та компенсацією паралаксу
Виробник: Fujifilm
Витримка: 1/2 – 1/250 с, програмна електронна, повільна синхронізація
Додатково: Режим макро 0.3–0.5 м, дзеркальце для селфі, лічильник кадрів, автовимкнення через 5 хвилин
Об’єктив: f = 60 мм, 1:12.7, два елементи у двох групах
Розміри, мм: 104 × 66.6 × 122
Sale
-8 %
New
Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Mint Green (16806119)
Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Mint Green (16806119) Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Mint Green (16806119) Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Mint Green (16806119) Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Mint Green (16806119) Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Mint Green (16806119)
Код: 66139
В наявності
4 769 грн. 4 399 грн.
Гарантія: 12 місяців
Колір: М'ятний
Комплектація: Фотокамера, ремінець на зап’ястя, інструкція. Плівка й батареї купуються окремо
Матеріал корпусу: Пластик
Розмір знімка, мм: 86 × 54 (зображення 62 × 46)
Спалах: Вбудований, спрацьовує завжди, автоматичне регулювання; дальність 0.3–2.2 м, перезарядка до 7 с
Тип плівки: Fujifilm Instax Mini
Час проявлення: Близько 90 секунд
Автовимкнення: Через 5 хвилин без дій
Керування експозицією: Автоматичне, Lv 5.0–14.5 (ISO 800)
Акумулятор: Дві лужні батареї розміру AA (LR6) (не входять до комплекту)
Вага, г: 306
Видошукач: Реального зображення, 0.37×, з міткою кадру та компенсацією паралаксу
Виробник: Fujifilm
Витримка: 1/2 – 1/250 с, програмна електронна, повільна синхронізація
Додатково: Режим макро 0.3–0.5 м, дзеркальце для селфі, лічильник кадрів, автовимкнення через 5 хвилин
Об’єктив: f = 60 мм, 1:12.7, два елементи у двох групах
Розміри, мм: 104 × 66.6 × 122
Sale
-8 %
New
Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Pastel Blue (16806092)
Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Pastel Blue (16806092) Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Pastel Blue (16806092) Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Pastel Blue (16806092) Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Pastel Blue (16806092) Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Pastel Blue (16806092)
Код: 66140
В наявності
4 769 грн. 4 399 грн.
Гарантія: 12 місяців
Колір: Блакитний
Комплектація: Фотокамера, ремінець на зап’ястя, інструкція. Плівка й батареї купуються окремо
Матеріал корпусу: Пластик
Розмір знімка, мм: 86 × 54 (зображення 62 × 46)
Спалах: Вбудований, спрацьовує завжди, автоматичне регулювання; дальність 0.3–2.2 м, перезарядка до 7 с
Тип плівки: Fujifilm Instax Mini
Час проявлення: Близько 90 секунд
Автовимкнення: Через 5 хвилин без дій
Керування експозицією: Автоматичне, Lv 5.0–14.5 (ISO 800)
Акумулятор: Дві лужні батареї розміру AA (LR6) (не входять до комплекту)
Вага, г: 306
Видошукач: Реального зображення, 0.37×, з міткою кадру та компенсацією паралаксу
Виробник: Fujifilm
Витримка: 1/2 – 1/250 с, програмна електронна, повільна синхронізація
Додатково: Режим макро 0.3–0.5 м, дзеркальце для селфі, лічильник кадрів, автовимкнення через 5 хвилин
Об’єктив: f = 60 мм, 1:12.7, два елементи у двох групах
Розміри, мм: 104 × 66.6 × 122

Fujifilm Instax Mini 12

Fujifilm Instax Mini 12 на pomidor.kiev.ua — ціни від 4 399 грн. Гарантія, доставка по всій Україні.

icon_callback